Матеріально-технічна база ЗДО №8 “Космічний” включає основну будівлю, басейн, теплицю, земельну ділянку, 2 спортивні майданчики та футбольне поле, комунікації, інвентар, обладнання. Майно ЗДО належить йому на правах,  визначених законодавством України (рішенням Сумської міської ради від 24.03.2011 № 377-МР передано в оперативне управління та на баланс закладу.)

Заклад збудований за типовим проектом, зданий в експлуатацію рішенням Державної комісії в 1986 році.  Навчальні, побутові, спортивні та ігрові майданчики, інші приміщення і споруди ЗДО відповідають санітарним нормам і правилам, установленим Міністерством охорони здоров’я. У 2019 році проведений капітальний ремонт спортивної зали, у 2020 – краєзнавчої галереї Спадщина, 2021 році – маршових сходів та частину покрівлі.

України та Міністерством освіти і науки України, а також  установчими документами закладу.

В закладі працюючий басейн. Заняття проводяться щодня для дітей 4 року життя – один раз на тиждень, 5-го, 6-го років життя – 2 рази на тиждень. Обов’язково відновить роботу після завершення військового стану.

В 2017 році завершено роботи за проектом енергозбереження:  проведено технічне переоснащення теплового пункту з встановленням установки індивідуального електричного теплового пункту (УІЕТП) “Кітотерм”.

На  сьогоднішній день стан харчоблоку та допоміжних приміщень відповідає санітарно-гігієнічним нормам та вимогам. У 2017 році проведений  капітальний ремонт цеху для варіння. Харчоблок закладу включає: кухню (цех для варіння), в якій виділені окремі частини для первинної обробки м’яса, риби, для миття кухонного посуду, цех для первинної обробки овочів, комору для зберігання сипучих та інших продуктів, холодильне обладнання.

Харчоблок закладу забезпечений достатньою кількістю холодної і гарячої води. Кухня оснащена необхідним технологічним обладнанням,  забезпечена достатньою кількістю кухонного посуду різного розміру і призначення, інвентарем, засобами вимірювання, санітарним одягом (халати, фартухи, хустки, ковпаки тощо).

Все промарковане, використовується лише за призначенням та замінюється при забрудненні. Згідно вимог та методичних рекомендацій по їх застосуванню на харчоблоці використовуються, дозволені миючі та засоби.

Комора харчоблоку обладнана згідно санітарних вимог. При зберіганні різних видів продуктів товарне сусідство,  температурний режим чітко дотримуються. Овочі та фрукти зберігаються в окремому приміщенні – овочесховищі. Комору забезпечено електронними товарними вагами.

Матеріально-технічна база ЗДО №8 відповідає будівельним та санітарно-гігієнічним нормам і правилам.

Пральня закладу дошкільної освіти включає приміщення для прання, приміщення для прасування. Придбано 3 пральних машини на 10 кг. білизни, 1 сушильну машину. У 2019 році проведено капітальний ремонт приміщення для прання.

До складу медичного  блоку  ЗДО №8  входить: медичний кабінет, ізолятор, процедурна. Всі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Медичний кабінет повністю забезпечений  необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання невідкладної  допомоги,  але потребує поповнення сучасним медичним обладнанням.

Заклад забезпечено природним та штучним освітленням,  централізованим  водопостачанням і каналізацією, витяжною  вентиляцією, централізованим опаленням, пожежним обладнанням відповідно до санітарних правил і норм утримання ЗДО, але у закладі відсутня пожежна сигналізація.

Температурний режим в навчальному закладі  відповідає санітарним вимогам. Контроль  за температурою повітря у приміщеннях закладу здійснюється за допомогою кімнатних термометрів, розміщених в кожному  окремому приміщенні.

0014855

Copyright © 2023. All Rights Reserved.