• ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
  День Захисту дітей у “Космічному” відбувся під гаслом “Дитинство нашої мрії” Нехай у наших дітей буде щасливе дитинство у вільній країні!
 • Вітаємо з перемогою!!!
  Вітаємо ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ КОСМІЧНОГО за зайняте II місце І (міському) етапі обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2024 році, у номінації «Сучасні якісні практики реалізації змісту освітнього напряму «Гра дитини» (інваріантний складник) Базового компоненту дошкільної… Read more: Вітаємо з перемогою!!!
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
  Вітаємо Ларису Кошман за зайняте II місце І (міському) етапі обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2024 році
 • ЗВІТ КЕРІВНИКА
  Звіт керівника Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 “Космічний” Ткачової Надії Михайлівни. Члени трудового колективу та батьківська громадськість діяльність керівника оцінила задовільно. В чаті лунали слова вдячності та підтримки.
 • Тиждень безпеки дитини завершився тематичним днем – ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ.
  Малята закріпили знання про те, що здоров’я – це найбільша цінність людини. Також було проведено відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації
 • Вітаємо Анастасію ГЕРЕНКО з перемогою у фотоконкурсі “Вишиванка – мій генетичний код”
  Вітаємо вихователя ЗДО №8 “Космічний” Анастасію ГЕРЕНКО з перемогою у фотоконкурсі “Вишиванка – мій генетичний код”, організований Відділ молодіжної політики Сумської міської ради Вдячні за внесок у популяризацію української культури та традицій вишивання серед дітей. Перемога у такому конкурсі свідчить… Read more: Вітаємо Анастасію ГЕРЕНКО з перемогою у фотоконкурсі “Вишиванка – мій генетичний код”
 • Національна руханка у вишиванках
  “Космічний” долучився до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки #UNICEF_UA#Дякуємо_ЗСУ#ЗСУ#УФСЗР#Спорт_заради_розвитку#sport_for_development
 • ТИЖДЕНЬ БЖД
  Тематичний день в ЗДО – БЕЗПЕКА ДИТИНИ В ВДОМА. ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА Малята мали змогу зустрітися з представниками державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Сумській області та закріпити знання про зовнішній вигляд та призначення пожежної машини. Дієво, практично, корисно!
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. День матері, День сім’ї
  День відкритих дверей у “Космічному” відбувся у дружній та невимушеній атмосфері, поєднався із заходами до Дня Матері та Дня сім’ї. Батьки та гості мали змогу здійснити екскурсію-огляд садочка, відвідати заняття на групах, спортивну квест-розвагу “Безпечними стежинами з псом Патроном”, музичну… Read more: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. День матері, День сім’ї
 • Тиждень БЖД
  Тематичний день в ЗДО – БЕЗПЕКА ДИТИНИ В СОЦІУМІ
 • ТИЖДЕНЬ БЖД. Тематичний день “Безпеки дитини у природі. Мінна безпека”
  У рамках проведення Тижня безпеки 14.05.2024 у “Космічному” відбувся тематичний день “Безпеки дитини у природі. Мінна безпека”. Дошкільники закріпили знання про правила поведінки у природі та правила мінної безпеки. Також було організовано зустріч із спеціалістами Кінологічного центру ГУ НП зі… Read more: ТИЖДЕНЬ БЖД. Тематичний день “Безпеки дитини у природі. Мінна безпека”
 • Тижня безпеки дитини
  У рамках проведення Тижня безпеки дитини та Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху «Безпечна країна» у ЗДО №8 “Космічний” відбулися тематичні заходи. Під час організованих форм освітньої діяльності малята закріпили знання про значення світлофора та дорожніх знаків, про те, як правильно… Read more: Тижня безпеки дитини
 • День Європи в Україні
  9 травня – День Європи в Україні – символ миру та єдності між країнами Європейського Союзу. У ЗДО відбулися цікаві тематичні заходи для малят.
 • ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ
 • Досвід роботи надруковано на шпальтах журналу “Дошкільне виховання”
  У фокусі: вільна гра! Досвід роботи вихователя Собіни І.І. надруковано на шпальтах Всеукраїнського щомісячного науково-методичного журналу для педагогів і батьків “Дошкільне виховання” №4, 2024. Чарівний торт: дидактичний посібник для дітей раннього віку, молодшої та середньої групи! Запрошуємо до ознайомлення!
 • Музична розвага “Великдень зустрічаємо, радіємо, співаємо”
  Музична розвага для вихованців старших груп ” Великдень зустрічаємо, радіємо, співаємо” Також напередодні свята у закладі функцінує виставка поробок “Великодній кошик”
 • Конкурсу “Гратися і не боятися”
  За рельтатами конкурсу “Гратися і не боятися” малята та педагоги отримали грамоту та заохочувальні подарунки від ЮНІСЕФ. Вдячні за піклування дошкільниками України)) UNICEF Ukraine
 • Фестивальний тиждень казок
  У “Космічному” відбувся Фестивальний тиждень казок – творчо, креативно, захопливо! Малята молодших груп запросили на яскравий флешмоб казкових героїв, середні групи представили театралізовану виставу “Курчат по осені рахують”, а найстарші дошкільники запросили на драматизацію казки “Вовк і семеро козенят”
 • ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ В КОСМІЧНОМУ
  В ЗД0 №8 «Космічний» пройшов тиждень Психології. Практичний психолог та вихователі провели цікаві заняття, присвячені різним темам з психології: емоціям та почуттям, доброті та чемності, дружбі та любові, гуманному відношенню до тварин та ін.
 • Міжнародний день психолога
  Сьогодні, 23 квітня, педагоги ЗДО №8 «Космічний» відмітили Міжнародний день психолога семінаром- практикумом «Стрес-менеджмент в діяльності педагога», де практичний психолог Галина Стадник розглянула такі важливі питання, як «стрес», «дистрес», «копінг-стратегії», «самоідентичність», «шляхи попередження та подолання стресу», та ін. Цікаві вправи… Read more: Міжнародний день психолога
 • Комікс “Пес Патрон та його пригоди” створений ЮНІСЕФ у співпраці із командою Патрона, ДСНС та психологині Світлани Ройз.
  До корисних цікавинок із мінної безпеки нещодавно додався комікс “Пес Патрон та його пригоди” створений ЮНІСЕФ у співпраці із командою Патрона, ДСНС та психологині Світлани Ройз. Це серія коміксів, яка складається із 5 випусків – кожен випуск містить по дві… Read more: Комікс “Пес Патрон та його пригоди” створений ЮНІСЕФ у співпраці із командою Патрона, ДСНС та психологині Світлани Ройз.
 • ЛЕКЦІЯ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ ВІД СПІКЕРА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА
  З метою формування культури безпечної поведінки серед дорослого населення в умовах мінної загрози представником Червоного Хреста була проведена лекція, яка поєднувала теорію, інтерактивність та опору на практичний досвід спікера.
 • Виступ на обласному семінарі «Використання цифрових освітніх ресурсів в організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти»
  Вихователь Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №8 “Космічний” ГЕРЕНКО Анастасія Олександрівна на Обласному семінарі «Використання цифрових освітніх ресурсів в організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти» висвітлила тему: «Нові можливості для педагогів дошкільної освіти у використанні відео редактора InShot» Захід… Read more: Виступ на обласному семінарі «Використання цифрових освітніх ресурсів в організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти»
 • Виступ на обласному вернісажі педагогічних ідей «Ідеї, досвід, інновації педагогів дошкільної освіти Сумщини»
  Педагоги Сумського дошкільного навачального закладу (ясла-садок) №8 “Космічний” постійно діляться досвідом роботи у ролі спікерів на міських та обласних заходах. Вихователь СОБІНА Інна Іванівна на Обласному вернісажі педагогічних ідей «Ідеї, досвід, інновації педагогів дошкільної освіти Сумщини» презентувала тему: «Створюємо розвивальне… Read more: Виступ на обласному вернісажі педагогічних ідей «Ідеї, досвід, інновації педагогів дошкільної освіти Сумщини»
 • Вітаємо перможців в Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв
  Вітаємо талановитих вихованців старшої групи з перемогами в Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв: Деменко Дем’яна – Лауреат 1 Премії в номінації Художнє слово, вірш Тараса Шевченка “Зоре моя вечірняя” Кантемірова Максима – Лауреат ! Премії в номінації Художнє слово, вірш… Read more: Вітаємо перможців в Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв
 • Вітаємо переможців у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчостві
  Щиро вітаємо вихованок старшої групи Ткаченко Поліну та Литовченко Ульяну з перемогами в Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчостві. Дякуємо вихователю Наталії ЛИТОВЧЕНКО за ефективну підготовку малят. Так тримати!!!
 • Весняні свята у “Космічному”
  Таночки, пісні, хороводи, гра на музичних інструментах, спільні номери з батьками- все це створювало атмосферу єднання, творчості та натхнення
 • Всесвітній день Землі
 • Всесвітній день переробки
 • Інтерактивна взаємодія з мінної безпеки
  З метою підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти щодо мінної безпеки у ЗДО №8 “Космічний”відбулася зустріч з представником Червоного Хреста. Пані Олена у формі інтерактивної взаємодії з дітьми закріпила правила безпечної поведінки.
 • РОДИННИЙ ВОГНИК ЛЮБОВІ
  Початок весни у “Космічному” об’єднав батьків, педагогів та вихованців у теплому колі на фестивалі “Родинний вогник любові”. Своїм талантом ділилися всі, а їх в “Космічному” багато: читання та інсценізація віршів, номери з музичними інструментами, таночки, “Французький вальс”, хор рук, перкусія… Read more: РОДИННИЙ ВОГНИК ЛЮБОВІ
 • ІІІ Міжнародне заняття доброти
  Вже традиційно педагоги “Космічного” долучаються до проведення «ІІІ Міжнародного заняття доброти» та флешмобу “Щасливі лапки”. Були проведені цікаві та пізнавальні заняття для малят про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (собак та котів)
 • День народження поетеси та письменниці Лесі Українки
  25 лютого в Україні відзначають 153 роки від Дня народження поетеси та письменниці Лесі Українки. Під час тематичних занять малята “Космічного” декламували вірші, розглядали картини до творів поетеси, вшановуючи пам’ять письменниці.
 • МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
  У просторах, яким немає меж, Не згубишся, як на вітрах полова. Моря перелетиш і не впадеш, Допоки буде в серці рідна мова. Малята “Космічного” вітають з Днем рідної мови
 • День Державного Герба України
  19 лютого – День Державного Герба України. Цей державний символ єднає українців та надає сил, уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності
 • ДЕНЬ ЄДНАННЯ
  Пам’ятаємо, що ми сильні, рішучі і незалежні! В єднанні – наші сила і міць!
 • СПІВПРАЦЯ
  Співпраця та партнерство у впровадженні концепції “Спорт заради розвитку” в Україні.
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Вітаємо вихованців спеціальних груп “Калинка” та “Дзвіночок” та вихователя Доценко Ю.О. за успішно пройдений Всеукраїнський фотопроект “Кращий педагог 2023 року”. Бажаємо творчих успіхів і перемог!
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Вітаємо вихованців спеціальних груп “Калинка” та “Дзвіночок” з перемогою у IV Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Час чудес», номінація фотомистецтво «Різдвяна казка входить в дім». Висловлюємо щиру подяку вихователям Коваль Т.М., Убіраєвій Л.Ю., учителям-логопедам Доценко Ю.О., Гусєвій Н.О. за професіоналізм у… Read more: ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
 • СТРІТЕННЯ
  2 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що “у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає”. Інструктор з фізкультури… Read more: СТРІТЕННЯ
 • ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Щиро вітаємо вихованку спеціальної групи Доценко Богдану із зайнятим I місцем у II Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин «Мій домашній улюбленець». Висловлюємо подяку вихователю Тамарі Коваль за підготовку та неоціненний вклад в майбутнє підростаючого покоління!
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Щиро вітаємо вихованку старшої групи Заїку Варвару із зайнятим I місцем у II Всеукраїнському багатожанровому патріотичному конкурсі “Все буде Україна”. Висловлюємо подяку вихователю Ларисі Кошман за підготовку та неоціненний вклад в майбутнє підростаючого покоління! Так тримати!
 • Щедрівка й коляда в нашу хату загляда
  Малята Космічного пригадали звичаї, традиції, обряди, пов’язані з народними зимовими святами.
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Щиро вітаємо вихованку старшої групи Мельник Маргариту із зайнятим I місцем у Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв. Висловлюємо подяку вихователю Цибі Ганні Вікторівні за підготовку та неоціненний вклад в майбутнє підростаючого покоління! Так тримати!
 • Феєрія новоріччя
  Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, уміло підібраний репертуар, барвистість виступів – усе це яскраві і радісні події в житті малят Космічного.
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Щиро вітаємо вихованців КОСМІЧНОГО із зайнятим I місцем у VIII Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі», номінація театральне мистецтво, літрературно-музична композиція «Грицю, Грицю до роботи». Висловлюємо подяку музичному керівнику Аллі Воєводіній за підготовку та неоціненний вклад в майбутнє підростаючого… Read more: ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ. Конкурс малюнків “Майбутній мільйонер”
  У межах відзначення тижня заощаджень вихованці середніх та старших груп ЗДО №8 “Космічний” прийняли участь у конкурсі малюнків “Майбутній мільйонер” для дошкільнят та отримали сертифікати учасників. Вітаємо малят та дякуємо педагогам та допомогу та підтримку підростаючого покоління
 • ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
  В кожного народу є своя святиня, А для українців – вишита хустина. Світлий символ щастя й ніжності в серцях, Мов весна квітуча хусточка оця!
 • Музична розвага “По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай”
 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
  Вітаємо вихованок старшої групи “Віночок” Хрупу Софію та Лиховид Уляну з перемогою – Диплом Лауреата I Премії Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв. Висловлюємо щиру подяку вихователю Ганні ЦИБІ за професіоналізм у розвитку творчих здібностей наших вихованців! Бажаємо творчих успіхів… Read more: ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
 • Всеукраїнська руханка
  20 листопада, у Всесвітній день дитини, старші групи Космічного долучилися до Всеукраїнського онлайн-фестивалю “Назустріч Успіху”, Всеукраїнської руханки та до встановлення Національного рекорда «Єднання».
 • Всесвітній день дитини
  20 листопада – Всесвітній день дитини! Нехай вас оточує ніжність, радість і турбота. Нехай дитинство буде безхмарним, а кожен день щасливим.
 • I місце у II Всеукраїнському конкурсі
  Щиро вітаємо вихованку старшої групи Лиходид Уляну із зайнятим I місце у II Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин «Наші друзі». Висловлюємо подяку вихователю Ганні Цибі за підготовку та неоціненний вклад в майбутнє підростаючого покоління! Так тримати!
 • Тиждень толерантності
  Завершуємо тиждень толерантності яскраво. Колір дня – червоний, колір сили, енергії, активності. Малята дарували одне одному червоні серця, розфарбувували валізку добрих справ та відкривали скриньку «Поділись своєю добротою».
 • Міжнародний День толерантності
  Міжнародний День толерантності у Космічному прикрашений зеленим кольором – кольором гармонії, спокою та життя. Тривала акція “Обійми безкоштовно” та скринька “Поділись своєю добротою”. Практичний психолог Галина СТАДНИК провела заняття в групі раннього та молодшого віку “Подаруй добро” та “Квітка доброти”.… Read more: Міжнародний День толерантності
 • Тиждень толерантності
  Третій день тижня толерантності – день відкритості та тактовності, прикрашений блакитним кольором, кольором спокою та дружби. Практичний психолог Галина СТАДНИК провела заняття “Долоньки добра та любові” з дітьми молодшої Б групи “Квіточка”. Триває акція “Обійми безкоштовно”, де кожен в нашому… Read more: Тиждень толерантності
 • Тиждень толерантності
  В рамках тижня толерантності вівторок у “Космічному” прикрашений жовтим кольором, кольором розуму, радості, оптимізму, день взаєморозуміння та порозуміння. Практичний психолог Галина СТАДНИК провела заняття “Усмішка доброти” з дітьми групи раннього віку “Колобок”. В кожній групі продовжує функціонувати скринька “Поділись своєю… Read more: Тиждень толерантності
 • Тиждень толерантності у “Космічному”. День доброти.
  Тиждень толерантності у “Космічному” почався з тематичного дня – Дня доброти, який символізує білий колір. Білий – це символ рівності, адже саме в ньому поєднуються всі кольори. Це чудова можливість проявляти любов один до одного, бути милосердними, допомагати кожному, хто… Read more: Тиждень толерантності у “Космічному”. День доброти.
 • Міжнародний день енергозбереження
  Згідно плану роботи на 2023/2024 н.р. у “Космічному” відбулися тематичні заходи. З малятами закріпили знання про необхідність та способи економіі електроенергії, альтернативні джерела світла і тепла.
 • Літературно-музична розвага до Дня української мови і писемності
 • Золота осінь в гостях у малят “Космічного”
 • Зустріч з представниками ДСНС
  В рамках тижня БЖД відбулася чергова зустріч з представниками ДСНС з теми мінної безпеки
0014846

Copyright © 2023. All Rights Reserved.