Місячник ментального здоров’я в нашому ЗДО №8 «Космічний» наближається до кінця.

З дітьми було проведено цікаві акції, а саме: «Обійми-коло», «Чарівний мішечок спокою», «Обійми за посмішку». Профілактичні та корекційно-розвиткові заняття сприяли емоційному розвантаженню та зняттю напруги дітлахів. В межах проєкту «Підтримай дитину в умовах війни» заняття були присвячені пісочній арт-терапії. З метою відновлення та стабілізації емоційного стану педагогів Психологічною службою ЗДО Космічний було проведено педагогічну вітальню «Архітектори психологічного відновлення: роль педагога у формуванні резільєнтності». Для батьків наших вихованців протягом місяця було запропоновано цікаві консультації та памʼятки щодо ментального здоровʼя дорослих і дітей. Місячник промайнув швидко, але залишає приємні спогади, позитивні емоції, змістовні знання для всіх учасників освітнього процесу нашого «Космічного».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0082148

Copyright © 2023. All Rights Reserved.